Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi

Ta Hackova Se jeni Pisa Edhe perat Hini Ne www.ks-forumi.tk
 
ForumForum  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Barcoleta.....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:13 pm

Na ishte njeher nje polic, me emrin Petrit. Nje dite e sjellim Petritin ne zyre per ti bere nje test, dhe e puesin: Petrit cfare eshte partia?
Nena ime, i pergjigjet Petriti.
Mbasi del nga zyra aty takon nje polic tjeter, dhe ky e pyet: Ho me Petrit si e kalove testin?
Thjesht fare, thote Petriti, me pyeten se kush ishte partia dhe ju pergjigja 'nena ime'.
E therrasin shokun e Petritit ne zyra dhe i bejn te njejten pyetje: Kush eshte partia?
dhe ky i pergjigjet: Po nona e petritit mo, nona petritit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:13 pm

LOL...ajo barcaleta e dyt me kujton per nje ngjarje te afert. Kur ishim ne kalse te pare me duket shokjme me klasen ne nje shtepi muze ne Tirane qe kishte lidhje me Enverin a me Partine...se mbaj mend. Dhe aty ne nje tavoline ishte nje bust e Nexhmies. Nje shok me pyt mua "kush eshte ajo atje?"...une u mendova dhe i thashe "me duket se eshte Nena Parti"...se une e dija se ishte njeri i vertet Nena Parti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:14 pm

Na ishte njeher nje fshatar qe po ikte ne pazar per te shitur nje dhi. E takon nje polic ne rruge dhe polici i thote qe te djelave ndalohet te shiten dhite. I merr dhine fshatarit dhe niset per ne rajonin e policise, por gjate rruges takon nje fshatar tjeter.
Ku po e con kte gomar?, pyet fshatari.
Polici: Po ca thua ore idiot, se shikon qe eshte dhi?!
Nuk po flisja me ty, i pergjigjet fshatari, por me dhin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:14 pm

Ne një aeroplan ushtarak kan fluturu një Gjerman, Italian, Shqiptar dhe një Grekë. Duke fluturuar prishet një motor i aeroplanit dhe smundet me e mbajt rendesin, vullnetarisht si patriot duhet 3 veta me kcye prej aeropllanit.
Fillon i pari:
per Emrin e popullit Gjerman kcej i pari.
i dyti:
per Emrin e popullit Italian kecej edhe une,
tona i vjen reni Shqiptarit:
Per Emrin e popullit Shqiptar e xhuj ket Grekë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:15 pm

Pse nuk ka pulla postale me figuren e Slobes?!
Sepse njerezit nuk do te dijne se ne cilen ane ta pshtyjne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:16 pm

Nje grua hyne ne autobus me femije ne dore. Si e pau femine shoferi tha: "O bo, bo kur nuk kame pa femije me te keq"
Gruaja e ofenduar shkoi ne fund te autobusit. Mirpo nje zoteri i cili ishte i ulur afer saj e pyeti:
"Zonje pse jeni nervoz?"
"Si mos te jeme nervoz kur shoferi i autobusit me ofendoi rende"
"Si guxon ai ashtu, ai punon ne sherbimin publik dhe nuk guxone ti ofendoje njerzit!!"
"Keni te drejte Zotni, tash po ia tham une atij disa fjale!"
"Vetm shkoni ju Zonje se une ju mbaje majmunin!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:16 pm

ne kohen e enverit sic e dime u deshte tu coje heret ne mengjes qe te bleje qumesht...
nje grua kishte femijet e vegjel cohet ne 5 te mengjesit dhe shkone tek dyqani i qumshti edhe e shikon qe ishte mbyllur...

aty afer shikon nje polic .... edhe i thote o shoku polic ma bon nje nder te vogel ... po se pate besdi ma ble nje shishe qumesht se smund te pres dot deri sa te hapet se kam femijen duke me qare ne shtepi une jetoj ja mu aty matan ... edhe i tregon shtepine ...

mire thote polici (njeri i mire) nuk ka problem ta blej e ta sjell une ...

shkon kjo femra ne shpi dhe mbas ca kohe vjen polici i bjen deres ....
happet dera dhe cfare me pa .. del kjo gruja me nje kemishe nate (shume provokuese) duke u perdredhur etc.

polici- ja ku e ke qumshtin zonje

gruja- faleminderit_ (duke u perdredhur) ke deshir te vish brenda per nje kafe


polici ---jo jo se jam ne sherbim -------

e shef kjo gruaja psss thote me mend si ta eksitoj une ket tashi .... e merr shishen edhe fillon dhe e hedh nga koka ne gjithe trupin .. kjo ngaqe ishte me kemishe nate gjithcka u dukte.. polici fare vetemm rrinte e shikonte... ne ate kohe vjen qeni i shtepise dhe fillon te lepij qumeshtin nga kjo gruja...


polici fare akoma vetem kishte ngele tu hap syte ...

ksaj gruas nuk ju prit me dhe ja plasi


po ti te pakten bo si qeni mor burr i dheut

polici--- huum huum huum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:16 pm

cfare rrjedh gjak me dite edhe nuk vdes


femra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:17 pm

1 Titulli: provimi i hases e hyses
ish kan ni her hasa e hysa.e kishin ni provim,e per mi kalu ate provim e kishin ba ni dallavere. kur hini hasa n´provim profesori ia bani tri pytje:
qka hajna na? hasa i tha:
speca kastraveca patligjana e te tjera
me qka luftojna?hasa i tha: tenka automata mitroleza etj
a ka jete ne hane?hasa tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu. e kur hini hysa profesori iau kish nrru venin pytjeve.profesori e pyti:me qka luftojna na ? ai i tha: me patligjana kastraveca speca etj
profesori e pyti:qka hajna na? tenka automata mitroleza etj.
profesori i tha: a je budall ti? hysa i tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:19 pm

Nje Shqiptar I veshur Si majmun


ish kan ni shiptar dhe kish punu ne kopsht zoloxhik i veshun si majmun mrena hekurav dhe nje dit tu kcy si majmuni qe kcen me ba ma interesant bjen kah tigri dhe kur epa tigrin tha tash mu kajt nana me hanger tigri dhe veq kur i bertiti tigri shuj tha se na fike na nxjerre pej pune edhe aj ish kan shiptar
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:19 pm

Burek Ne amerik



Ish kan' ni shqiptar me ni djal tij t'vogel.Kur ai djali i pa burekat n'Amerikë edhe po kan'. Po e vet' baba, djali i kallxoi por baba nuk po e di se qka asht' bureku. E sheh ni Amerikan at' fmijen tuj kajt edhe e vet baben e vet se per qfar po kan fmija. Baba itha qe po kan' per burek. Amerikani i that ani de bleja nja. Ai baba i tha; jo bre hiqju ti se po don me hanger pa buk'!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flor3nt-unikkatil




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 28/11/2008

Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... EmptySun Nov 30, 2008 10:19 pm

Na Ishte Nje Pijanec


na ishte njehr nje njeri pijanec dhe dita dites pinte cdo here e me shume dhe nje dite vendosen familja tu e qortue sepse edhe i shkaktonte deme financiare familjes, kur nje dite del ne qytet pijaneci me gru ulen per te pi kamarieri e pyet pijanecin cka doni me pi ai thot per mua dhe gruan time nga nje got raki pas pak kamarieri i solli pijaneci e coi goten derisa gruaj po provon ta pije ktheht kah burri i thot cka osht kjo ai ja kthen eee pije pije se po menoni qe edhe une kollaj e kom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Barcoleta..... Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....   Barcoleta..... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi :: Tema te Lira :: Barcoleta-
Kërce tek: