Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi

Ta Hackova Se jeni Pisa Edhe perat Hini Ne www.ks-forumi.tk
 
ForumForum  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Anelka: Do ta thyej rekordin personal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrAzY SnIpEr
Admin



Numri i postimeve : 228
Points : 1
Registration date : 25/11/2008

Anelka: Do ta thyej rekordin personal Empty
MesazhTitulli: Anelka: Do ta thyej rekordin personal   Anelka: Do ta thyej rekordin personal EmptySat Nov 29, 2008 12:46 am

Sulmuesi i Chelseat Nicolas Anelka ka njoftuar se do të shënojë shumë gola këtë sezon, pasi atij hat-tricku në ndeshjen e fundjavës kundër Sunderlandit.

“Zakonisht unë tërhiqem prapa e marr topin dhe krijoj raste. Mirëpo, ne kemi shumë lojtarë të cilët e bëjnë këtë gjë, kështu që duhet të qëndroj në sulm dhe të bëhem i durueshëm derisa të me jepet mundësia”.

“Edhe pse ka qenë shumë vështirë për mua të qëndroj vetëm përpara, megjithatë ia ka vlejtur”.

“Ky ishte hat-tricku im i parë për Chelsean dhe jam shumë i lumtur për këtë. Është gjithmonë kënaqësi kur shënon, mirëpo është shumë lehtë të shënosh me këtë skuadër sepse ne luajmë si ekip”.

“Numri më i lartë i golave që kam shënuar për një sezon ka qenë 25, edhe atë kur luaja për Manchester Cityn. Ndërsa këtë sezon do të mundohem ta thyej këtë rekord, pasi që tashmë kam shënuar nëntë gola. Sido që të jetë, më e rëndësishmja është që Chelsea të fitojë”, ka përfunduar sulmuesi francez.Anelka: Do ta thyej rekordin personal 24q22he
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://mt-security.albanianforum.net
 
Anelka: Do ta thyej rekordin personal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi :: Tema te Lira :: Sport-
Kërce tek: