Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi

Ta Hackova Se jeni Pisa Edhe perat Hini Ne www.ks-forumi.tk
 
ForumForum  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
CrAzY SnIpEr
Admin



Numri i postimeve : 228
Points : 1
Registration date : 25/11/2008

Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin Empty
MesazhTitulli: Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin   Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin EmptySat Nov 29, 2008 12:27 am

Superylli brazilian i Milanit, Ronaldinho, iu ka premtuar tifozëve kuqezi se ai do të kthehet në formën e tij më të mirë dhe do të fitojë gjithçka me Milanin ashtu siç kishte bërë edhe me Barcelonën në kohën kur ishte lojtari më i mirë në botë.

“Dëshiroj të fitoj me Milanin gjithçka që kam fituar me Barcën dhe mendoj se në vitet e ardhshme edhe me Milanin do t’i arrijë sukseset kulminante të cilat i kam arritur me Barcelonën”.

“Këtu ndihem shumë mirë, ndihem sikur në shtëpi. Të gjithë më trajtojnë në mënyrën më të mirë dhe ndjehem i respektuar”.

“Ardhja te Milani ishte vendimi i drejtë që mora, pasi që po luaj për skuadrën më të fortë në botë”, ka thënë Dinho për “La Gazzetta Dello Sport”.Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin Sysa5k
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://mt-security.albanianforum.net
intenzo | VR




Numri i postimeve : 22
Points : 0
Registration date : 27/11/2008

Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin   Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin EmptySat Nov 29, 2008 9:39 pm

Sdii qa ka dasht me than me kta ronaldinho milano sivjet ka gjasa veq ne Uefa cup me fitu edhe aty ne dyshim o !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Labbinot-K




Numri i postimeve : 48
Points : 0
Registration date : 26/11/2008

Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin Empty
MesazhTitulli: hey   Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin EmptyWed Dec 03, 2008 7:22 pm

Sdi as unne qa ka dasht me thann me kta

Chitash Serien A (le te harron qe e merr )

Uefa (atu e mun Tirana hauhauhauhau )


Ishalla e fiton vech UEFA



Fuck ALL Rest Milan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin   Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldinho jashtë, Adriano pjesë e përbërjes së Brazilit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Ky Forum U HackuA - Nga Ks-Forumi :: Tema te Lira :: Sport-
Kërce tek: